Rudeš novi lider, Hrvatski dragovoljac iznenadio Sesvete

Mihaela Bradovski • srijeda, 28.09.2016.

Nakon što su Dinamo 2 i Dugopolje ranije odradili svoj susret sedmog kola, ono je kompletirano s današnjih pet dvoboja u kojima su domaćini bili uspješniji...

Nakon tri uzastopne pobjede, Gorica je zaustavljena u Solinu gdje je istoimeni domaćin odnio pobjedu 2:1. Goričani nisu iskoristili brojčanu prednost u posljednjih pola sata, čak štoviše, s igračem više primili su oba pogotka i upisali poraz.

Domaćin je u 65. minuti ostao bez isključenog Marka Farića, ali i s igračem manje slavio je nakon što je poveo golom Luke Kapetanovića u 70. minuti, gosti su poravnali preko Marina Pejića dvije minute kasnije, ali u 85. minuti autogolom Olivera Sumića Solinjani uzimaju pobjedu.

Iznenađenje u ŠRC-u Stjepan Spajić gdje je Hrvatski dragovoljac ugostio Sesvete.i upisao pobjedu 1:0. Prva je to pobjeda Hrvatskog dragovoljca ove sezone i upisana je baš protiv lidera do ovog kola. Za nju je zaslužan Ivan Božić koji je zabio u 81. minuti za pobjedu.

Težak poraz upisalo je Lučko kojeg je uništio Bišćanov Rudeš s čak 7:1. Već nakon pola sata domaćin je imao ogromnih 4:0 i bilo je samo pitanje s kolikom prednosti će na kraju slaviti.

Prva dva pogotka postigao je Dejan Čabraja, a njemu su se do sredine prvog dijela priključili Lovre Grbić i Colin Gabriel Jacques. U drugom dijelu nastavak golijade Rudeša iako je Nermin Hodžić smanjio na 4:1. Do kraja susreta mrežu Nevistića pogađali su još jednom Grbić i Jacques te Vilibald Vuco.

Četvrtu utakmicu zaredom, računajući i Kup, Zagreb nije došao do pobjede. Ugostio je Novigrad i očekivao tri boda, međutim odigrao je bez pogodaka.

Burno je bilo na Šubićevcu gdje je Šibenik svladao Imotski s 2:0. Šibenčani su odnijeli pobjedu golovima u zadnjih 25 minuta preko Vukorepe i Živkovića. Gosti su susret završili bez isključenog Kristijana Puljića, ali i trenera Darka Dražića.