Branimir Korać • petak, 07.10.2016.

U reprezentativnoj pauzi Hajduk je na Poljudu ugostio Zrinjski iz Mostara s kojim je odigrao prijateljsku utakmicu i upisao pobjedu 2:0 zahvaljujući golovima s početka susreta...

Oni koji nisu u reprezentativnom režimu, danas su na Poljudu odradili prijateljsku utakmicu protiv Zrinjskog iz Mostara. Hajduk je na kraju slavio s 2:0 vrlo rano riješivši dvoboj.

Splićani su već u drugoj minuti mogli do vodstva, no Juranovića je zaustavila vratnica, ali zato deset minuta kasnije Vojković ipak pogađa gostujuću mrežu.

Novi pogodak uslijedio je vrlo brzo, u 18. minuti Futacs je srušen u kaznenom prostoru, dosuđen je kazneni udarac kojeg mađarski internacionalac rutinski realizira.

U nastavku susreta većih uzbuđenja nije bilo, Hajduk je sačuvao vodstvo i upisao pobjedu protiv prvaka Bosne i Hercegovine kao dobru najavu dvoboja protiv Splita.