Dinamo bez problema do pobjede protiv slovenskog drugoligaša, Osijek pregazio Brotnjo

Branimir Korać • srijeda, 18.01.2017.

Nogometaši Dinama odigrali su prvu pripremnu utakmicu u 2017. godini, protivnik je bio Triglav iz Kranja, a Modri su odnijeli pobjedu 4:1...

Prvoplasirana momčad druge slovenske lige nije predstavljala veću prepreku za zagrebački Dinamo koji je odnio pobjedu 4:1. Modri su bili dominantan protivnik, najvećim dijelom susreta bili su opasni i susret je okončan na očekivani način.

Već u prvih 20 minuta Dinamo je stigao do visoke prednosti, poveo je odmah s 3:0 uz golove Gojaka, Olma i Hodžića.

Armin Hodžić još je jednom tresao mrežu Slovenaca na startu drugog poluvremena, a Triglav je u finišu susreta uspio smanjiti na konačnih 4:1.

Inače loša vijest dolazi s Afričkog kupa nacija gdje nastupa Hilal Soudani s Alžirom, a u prvom dvoboju protiv Zimbabvea zaradio je ozljedu.

Sigurno je da zbog ozljede butnog mišića Soudani neće igrati protiv Tunisa u drugom kolu, a vrlo brzo bit će poznato koliko je ozljeda teška i kada se može očekivati njegov novi nastup.

Osijek bolji od Brotnja

Visoku pobjedu upisali su nogometaši Osijeka koji su igrali protiv BiH trećeligaša Brotnja i svladali ga s čak 11:0.

Osječani su stigli do pobjede uz po dva pogotka Vojnovića i Špoljarića te po jedan Bobana, Lukića, Lope, Pušića, Škorića, Kneževića i Lulića.