Istra 1961 remizirala protiv novog člana MLS-a

Branimir Korać • subota, 04.02.2017.

Nogometaši Istre 1961 odigrali su 1:1 na američkoj turneji protiv Minnesote. U zanimljivom dvoboju Puljani su bili udaljeni svega deset minuta od nove pobjede, ali Eugene Starikov poravnao je na 1:1...

Novi ispit na američkoj turneji Istra 1961 imala je u Casa Grandeu gdje je igrala protiv svježeg člana MLS-a Minnesote Uniteda.

Dvoboj je završio neodlučenih 1:1, a Puljani su bili bliže pobjedi i trener Tot ima razloga za zadovoljstvo viđenim u posljednjim susretima.

Nakon skromnog prvog poluvremena, Istra je pritisnula u drugom dijelu i vrlo brzo došla do lijepe prilike preko Solomona, ali njegov udarac zaustavlja greda.

Na polovici drugog dijela Istra ipak dolazi do vodstva. Nazmi Albadawi bio je asistent, a Goran Roce rutinski je svladao Patricka McLainea.

Ipak deset minuta prije kraja Minnesota dolazi do poravnanja, Eugene Starikov, igrač koji je na probi, poravnava na konačnih 1:1.

Do kraja susreta dvije odlične prilike imao je Solomon, a jednu Bouhna, no rezultat se više nije mijenjao.

Loša vijest za trenera Tota svakako je ozljeda Riste Mitrevskog koji je napustio igru u prvom dijelu.