Göppingen u drugom poluvremenu slomio otpor Danaca i ostao stopostotan

Branimir Korać • srijeda, 08.03.2017.

U prvom susretu četvrtog kola grupne faze EHF kupa Göppingen je na svom parketu ugostio opasni danski Midtjylland i visoko slavio 31:23...

Göppingen je odigrao vrlo dobru utakmicu na svom parketu protiv Midtjyllanda i upisao zasluženu pobjedu. Nakon dosta izjednačenog prvog poluvremena, Nijemci su odigrali vrhunski u drugom dijelu i zasluženo slavili.

Na poluvremenu Goppingen je bio u zaostatku 15:14, međutim gosti nisu mogli zadržati visok ritam i u nastavku te su domaćini otišli do visoke pobjede.

Marcel Schiller predvodio je Göppingen sa sedam pogodaka, dok su po pet pogodaka dodali Lars Knaufmann i Tim Kneule. Na suprotnoj strani usamljen s osam pogodaka bio je Espen Lie Hansen.

Göppingen ostaje na vrhu ljestvice skupine B s maksimalnim učinkom dok Granollers, Porto i Midtjylland imaju po jednu pobjedu, a jedino Danci tri poraza.