Nymburk krenuo visokom pobjedom uz vrlo dobar nastup Borisa Baraća

Branimir Korać • srijeda, 04.10.2017.

U prvom kolu češkog prvenstva ČEZ Nymburk ugostio je Ostravu i nanio joj težak poraz 106:77. Očekivan ishod u kojem je doprinos dao i Boris Barać, bivši igrač Cibone i Zadra...

Nakon što je u dosadašnjem dijelu karijere nastupao za Široki, Cibonu i Zadar, Boris Barać otišao je ovog ljeta u Češku gdje nosi dres ČEZ Nymburka.

U prvom ovosezonskom nastupu Nymburk je ugostio Ostravu u prvom kolu češkog prvenstva, upisao visoku pobjedu 106:77 u susretu u kojem nije bilo nikakve dvojbe.

Znatno kvalitetniji domaćin već na poluvremenu vodio je s visokih 59:29 te je u nastavku susreta rutinski odradio posao i ubilježio glatku pobjedu.

Quincy Diggs predvodio je domaćina s 18 poena i pet skokova, Hunter Mickelson dodao je 17 poena, a Boris Barać za samo 13 minuta upisao je 16 poena (5/7 za dva, 2/2 za tri) uz dva skoka. Brian Bernardi s 18 poena predvodio je Ostravu.