Viktor Galović u dva seta eliminirao četvrtog nositelja

Branimir Korać • utorak, 07.11.2017.

Hrvatski Davis Cup reprezentativac Viktor Galović prošao je u drugo kolo Challengera u Mouilleronu. U prvom kolu svladao je četvrtog nositelja Rubena Bemelmansa u dva seta...

Viktor Galović dobro je krenuo na Challengeru u Mouilleronu gdje je za prvog protivnika imao 101. igrača svijeta, četvrtog nositelja Rubena Bemelmansa.

Belgijac je ove godine pobjeđivao između ostalih Joaa Sousu, Nicka Kyrgiosa, Daniila Medvedeva, Tommyja Haasa i za Galovića predstavlja vrijedan skalp.

Hrvatski tenisač do pobjede je došao za sat i 17 minuta sa 6:3, 7:6 uz spašenu set loptu u drugom setu. Dogodilo se to kod 5:4 kada je Bemelmans stigao do jedine break prilike u meču.

U drugom kolu Bemelmansa očekuje dvoboj protiv boljeg iz meča između Nikole Milojevića i Eliasa Ymera.