Dario Dodić • nedjelja, 10.12.2017.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić još je jednom zabio u dresu moskovskog Spartaka. U visokoj pobjedi nad gradskim rivalom CSKA-om Hrvat je postigao treći gol...

Veliki gradski derbi između Spartaka i CSKA-a pripao je aktualnom prvaku Rusije. Spartak je na svom travnjaku s visokih 3:0 svladao CSKA i barem privremeno preskočio Zenit na drugom mjestu, pet bodova iza vodećeg Lokomotiva koji ima utakmicu manje.

Derbi je u korist Spartaka presudio sjajni Quincy Promes. Prvi od dva pogotka Nizozemac je postigao već u desetoj minuti kada je sjajno reagirao na odbijenu loptu, lažnjakom se riješio braniča i pogodio u bliži kut Akinfejevljevog gola za 1:0 Spartaka.

Isti je igrač u 61. minuti na dodavanje Adriana pogodio pod gredu za udvostručenje vodstva domaće momčadi.

Pet minuta kasnije u igru je umjesto Samedova ušao Mario Pašalić i duboko u sudačkoj nadoknadi dodao svoj obol pobjedi prvaka Rusije. Igrala se osma minuta sudačke nadoknade, domaći su povukli lijepu kontru, Ze Luis je loptu gurnuo do hrvatskog reprezentativca koji pogađa za konačnih 3:0.