Nexe rutinski do nove pobjede u Premijer ligi, Dubrava slavila u Varaždinu

Mihaela Bradovski • srijeda, 11.04.2018.

Srijeda je donijela dva susreta trećeg kola Lige za prvaka, a pobjedu su upisali Nexe protiv Poreča te Dubrava u gostima kod Varaždina...

Rukometaši Nexea upisali su novu pobjedu u Premijer ligi rukometaša. U svojoj dvorani ugostili su Poreč i stigli do rutinske pobjede 32:24.

Našičani su potvrdili kako imaju bolji i širi kadar te nisu dopustili nikakvo iznenađenje iako je Poreč do završnice prvog dijela konstantno bio za petama i zaostajao samo dva gola razlike.

U nastavku susreta Našičani su se ipak uspjeli odvojiti, kako je vrijeme odmicalo, tako je i prednost bila sve izraženija te su domaćini na kraju glatko slavili.

Najistaknutiji kod Nexea bili su Marko Buvinić s devet golova, Marin Šipić sa sedam te Vedran Zrnić s pet golova. Kod gostiju po pet golova postigli su Vedran Mataija, Filip Gavranović i Gabriel Mofardin.

U drugom susretu Dubrava je u gostima bila uspješnija od Varaždina te ga je svladala s 37:32. U 42. minuti domaćin je bio na samo golu zaostatak, no onda je krenulo odvajanje gostiju koji bez problema dolaze do pobjede.

Najbolji su bili Marin Buneta s deset golova, Kristian Radoš sa sedam te Luka Vinković s pet. Kod poraženih Jadranko Stojanović zabio je šest golova, a po pet su upisali Tomislav Špruk, Filip Glavaš, Jurica Vidaček i Bruno Levak.