Crnica i Square glatkim pobjedama izborili majstoricu

Branimir Korać • petak, 11.05.2018.

Odigrani su uzvratni susreti četvrtfinala doigravanja 1. HMNL, a Crnica i Square na domaćem terenu bili su uspješni protiv Vrgorca i Novog Vremena te tako izborili odlučujuću treću utakmicu...

Nakon što je prošlog tjedna Novo Vrijeme s 4:1 u Makarskoj nadigralo Square, Dubrovčani su na svom parketu bili još uvjerljiviji. Odigrali su sjajnu utakmicu, slavili 6:1 i izborili odlučujuću treću utakmicu u Makarskoj.

Susret je odlučen u zadnjih deset minuta u koje su momčadi ušle s 1:1, a onda je domaćin do kraja maestralnom igrom zabio pet golova i visoko slavio.

Square je poveo u osmoj minuti golom Daničića i do kraja prvog poluvremena održavao to vodstvo. Odmah na startu drugog dijela Osredkar poravnava na 1:1, a u zadnjih deset minuta sve je bilo na strani domaćina. Prvo je Konsuo vratio prednost na stranu Squarea, a nakon što je Rezo povisio na 3:1, Makarani uvode vratara igrača i do kraja primaju još tri pogotka. Konsuo je dvaput pogodio praznu mrežu, a Gašpar je stavio točku na i golom za 6:1.

I u drugom uzvratnom susretu četvrtfinala odluka je pala u drugom poluvremenu. Crnica je s 3:0 bila bolja od Vrgorca i to sa sva tri postignuta gola u drugom dijelu.

Do 22. minute na Baldekinu pogodaka nije bilo, a onda Nopak zabija za vodstvo domaćina. U nastavku susreta Radić je dodao dva pogotka i Crnica ipak putuje na treću utakmicu u Vrgorac.