Petar Jenjić • utorak, 10.07.2018.

Phoenix Sunsi upisali su treću pobjedu u Ljetnoj ligi, a uz napokon nešto veći doprinos Dragana Bendera stigli su do pobjede sa 71:53...

Do treće pobjede iz isto toliko odigranih utakmica stigli su Phoenix Sunsi. Ljetna liga u punom je toku, a pred Sunsima je bila utakmica protiv Orlando Magica koju su uspjeli dobiti rezultatom 71:53.

Osim samim končanim rezultatom vodstvo kluba itekako može biti zadovoljno prikazanim od strane prvog izbora drafta Deandrea Aytona koji je bio prvo ime susreta sa 17 poena i 13 skokova.

Sunsi su već do poluvremena imali 15 koševa viška (39:24), uspio je Orlando smanjiti na samo minus sedam (51:44) uoči posljednje četvrtine, ali više od toga nije išlo. Serijom 18:3 Phoenix je prelomio utakmicu u svoju korist.

Uz već spomenutog Aytona dobru utakmicu, najbolju do sada na Ljetnoj ligi, odigrao je Dragan Bender koji je susret zaključio s 11 poena (1/4 za dva, 3/6 za tricu), osam skokova i jednom blokadom za 27 minuta provedenih na terenu.

Jonathan Isaac s deset poena bio je najbolji u redovima Magica.