Mihaela Bradovski • subota, 04.08.2018.

Uoči dvoboja s Dinamom u trećem pretkolu Lige prvaka Astana je odradila prvenstveni dvoboj protiv Aktobea i remizirala 1:1...

Astana je sljedeći Dinamov protivnik u pretkolu Lige prvaka, a Kazahstanci su danas odradili prvenstveno gostovanje kod Aktobea. Dvoboj je okončan remijem 1:1.

Slično kao što je Dinamo uoči gostovanja kod Hapoela istrčao s rezervnom postavom protiv Rudeša, tako je i Astana u ovom dvoboju koristila igrače koji su propustili dvoboj protiv Midtjyllanda, a one udarne snage je odmarala.

Tako ovdje nije bilo u konkurenciji za nastup niti Marina Tomasova koji je inače stalni član udarne postave, no danas je bio među onima koji su se regenerirali uoči dvoboja s Dinamom.

Gosti su protiv Aktobea i u takvom sastavu stigli do boda, a poveli su u 36. minuti golom Rangela Janze, ovoljetnog pojačanja iz Genta.

Aktobe je uhvatio bod pogotkom Aleksandra Simčevića iz 54. minute. Bivši mladi hrvatski reprezentativac Hrvoje Miličević kod Aktobea je odradio cijelu utakmicu.