Dinamo II sezonu otvorio pobjedom u Sesvetama, Međimurje u posljednji trenutak do tri boda

Branimir Korać • subota, 25.08.2018.

Odigrani su prvi susreti u novoj sezoni Druge HNL. Domaće pobjede upisali su Hrvatski dragovoljac i Međimurje dok je Dinamo II slavio u Sesvetama...

Hrvatski dragovoljac trebao je igrati kvalifikacije za Drugu HNL, ali nakon što Split nije ispunio uvjete ostao je u ligi, a u novu sezonu krenuo je odlično. U Sigetu je ugostio Zadar i upisao pobjedu 3:1.

Dva pogotka za Dragovoljce postigao je Valentino Majstorović iz kaznenih udaraca dok je Marko Puškarić u 92. minuti stavio točku na i. Inače gosti su od 69. minute igrali bez isključenog Ante Sarića, no i s igračem manje smanjili su na 2:1 u 81. minuti preko Dragana Župana i unijeli neizvjesnost u završnicu.

Novak u drugoligaškom društvu Međimurje bilježi prva tri boda domaćom pobjedom 1:0 protiv Solina. Junak domaćina bio je Ivan Režić koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade zabio pogodak za pobjedu.

Gosti su već u 15. minuti zbog ozljede ostali bez Ivana Jakova Džonija kojeg je zamijenio Mario Barišić, a on je u 69. minuti morao van travnjaka zbog dva žuta kartona.

Druga momčad Dinama također je slavila i to s 2:1 u Sesvetama. Sva tri gola postignuta su u prvih 22 minute, Dinamo je poveo golovima Leona Šipoša i Endrija Cekicija da bi Marko Tolić smanjio, ali do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.