Branimir Korać • subota, 22.09.2018.

Sir Alex Ferguson bio je na tribinama i gledao Manchester United protiv Wolverhamptona, ali nije mogao zadovoljan napustiti stadion, njegov klub još jednom je kiksao...

Liverpool nastavlja s idealnim ulaskom u sezonu i u šestom kolu upisao je i šestu pobjedu. Ovaj put ugostio je Southamptona i svladao ga s glatkih 3:0. Gledali smo Redse i u boljim izdanjima, međutim ono što će Klopp pamtiti su bodovi i lakoća kojom su do njih došli.

Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu. Wesley Hoedt nespretno je u desetoj minuti poslao loptu u svoju mrežu, lopta se odbila o njegove noge i završila u donjem kutu. Do odlaska na odmor još su i Joel Matip i Mohamed Salah pogađali gostujuću mrežu te je bilo jasno da će bodovi ostati na Anfieldu.

I Manchester City već u prvom poluvremenu riješio je pitanje pobjednika na gostovanju kod Cardiffa. Odnio je pobjedu 5:0 te upisao petu ovosezonsku pobhttp://admin.sportnet.hr/Generator/Generator.aspxjedu i oporavio se od kiksa u Ligi prvaka protiv Lyona.

Sergio Aguero proslavio je produženje ugovora golom u 32. minuti koji je načeo domaću mrežu, a do poluvremena zabijali su i Bernardo Silva i Ilkay Gundogan. U drugom dijelu ušao je u igru Riyad Mahrez i postigao dva pogotka, njegove prve golove u Cityjevom dresu za konačnih 5:0.

Kiksao je Manchester United koji je na Old Traffordu odigrao samo 1:1 protiv Wolverhamptona. Jose Mourinho ne može biti zadovoljan igrom svoje momčadi, United nikako ne uspijeva uhvatiti kontinuitet dobrih nastupa i rezultata.

U ovom susretu poveo je golom Freda u 18. minuti, ali na početku drugog dijela Joao Moutinho poravnao je na 1:1 i gosti su izdržali do kraja susreta.

Prvu ovosezonsku pobjedu upisao je Burnley koji je na svom travnjaku pregazio Bournemouth s 4:0 uz dva gola Barnesa te po jedan Vydre i Lennona.