Škugor i Inglot u dva seta do četvrtfinala Tokija

Petar Jenjić • utorak, 02.10.2018.

Dominic Inglot i Franko Škugor uspješno su odradili meč osmine finala ATP turnira u Tokiju. Britansko-hrvatska kombinacija svladala je Damira Džumhura i Santiaga Gonzalesa u dva seta...

Prvi meč na ATP turniru u Tokiju bio je uspješan za Dominica Inglota i Franka Škugora koji su u dva seta bili bolji od Damira Džumhura i Santiaga Gonzalesa.

Britansko-hrvatska kombinacija do pobjede je stigla sa 7:6, 6:2 nakon sat i 19 minuta provedenih na terenu. Za ulazak u polufinale igrat će protiv trećih nositelja Ravena Klaasena i Michaela Venusa.

Džumhur i Gonzales bolje su krenuli u meč koji s otvorili vodstvom od 3:0. Ipak, uzvraćaju Inglot i Škugor s breakom, a rezultat se nije mijenjao do tie-breaka. Nakon početnog zaostatka od 1:0, britansko-hrvatska kombinacija do kraja je izgubila tek dva poena.

Nije bilo problema za Inglota i Škugora u drugom setu u kojem nisu dopustili nijednu break loptu. Dva puta oduzeli su servis protivnicima i mirno zaključili meč u svoju korist.