Ostali sportovi

Mladost se vratila iz zaostatka, ali ipak upisala poraz od Vojvodine

Petar Jenjić • utorak, 09.10.2018.

Zagrebačka Mladost poražena je na domaćem parketu u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za ulazak u Ligu prvaka, bolja je s 3:2 bila bolja Vojvodina...

Prvi susret prvog kola kvalifikacija za Ligu prvaka nije dobro prošao za zagrebačku Mladost koja je u domu odbojke na Savi s 3:2 poražena od Vojvodine.

Gosti iz Srbije bolje su igrali u prva dva seta koja su uspjeli dobiti s 25:21, međutim, hrvatska momčad nije se predavala. Vrlo izjednačen treći set otišao je na stranu Mladosti s 27:25, nakon što je spasio i jednu meč loptu. Četvrti set dobio je s 25:20 i tako ušao u odlučujući peti.

Rezultat je u odlučujućem setu bio izjednačen do 3:3 kada Vojvodina radi seriju od pet poena, iako je Mladost od 13:9, stigla do 13:12. Ipak, posljednja dva poena dobila je Vojvodina.

Uzvratna utakmica igrat će se 17. listopada u 20:30 sati u Novom Sadu. Bolja momčad iz dvije utakmice plasirat će se u drugo kolo CEV Lige prvaka.