Zadrani preko Vrijednosnica Osijek do nove prvenstvene pobjede

Petar Jenjić • nedjelja, 04.11.2018.

Košarkaši Zadra stigli su do pobjede protiv Vrijednosnica Osijek u sklopu petog kola HT Premijer lige. Na domaćem terenu slavili su rezultatom 90:69...

Niti 24 sata nakon pobjede u Novom Mestu košarkaši Zadra morali su odigrati utakmicu petog kola HT Premijer lige protiv Vrijednosnica Osijek. Kratko vrijeme između utakmica nije odmoglo Zadranima koji su na domaćem terenu slavili sa 90:69.

Gotovo cijelu utakmicu Zadar je imao vodstvo na svojoj strani, a uoči posljednjih deset minuta imao je dvoznamenkastu prednost (61:51). Kako ne bi bilo prevelikih problema oko konačnog pobjednika, domaćin se pobrinuo u posljednjoj četvrtini koju je dobio s 29:18.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Mislav Brzoja s 21 poenom i deset skokova, dok je Luka Božić dodao 15 koševa i šest skokova.

Goste su s po 15 poena predvodili Abdul Malik (šest skokova) i Ozren Pavlović, dok je Jakov Mustapić dodao 12 koševa i deset skokova.