Druga HNL, 12. kolo, 11.11.2018, 13:30 h
BSK Bijelo Brdo 2:2 Hajduk II
Hajduk II

Podjela bodova u Bijelom Brdu, Hajduk se dva puta vraćao iz zaostatka

Petar Jenjić • nedjelja, 11.11.2018.

U sklopu 12. kola Druge HNL odigrana je utakmica u Bijelom Brdu gdje su istoimeni domaćin i Hajduk podijelili bodove, susret je završen rezultatom 2:2...

Jedini današnji susret 12. kola Druge HNL odigrali su Bijelo Brdo i druga momčad Hajduka, a nakon zanimljivih 90 minuta momčadi su podijelile bodove. Hajduku je ovo drugi remi sezone i ukupno 17. osvojeni bod, dok je s druge strane Bijelo Brdo ostalo na diobi pretposljednjeg mjesta s Hrvatskim dragovoljcem.

Poveo je domaćin u sedmoj minuti utakmice, Kristijan Krajček je centrirao s lijeve strane, a loptu je u mrežu skrenuo Josip Čikvar. Rezultat se nije promijenio sve do 47. minute kada je odbijanac u gol pospremio Ivan Delić i tako poravnao rezultat.

Prilike su se redale na obje strane, Bijelo Brdo pogodilo je jednom i gredu, a na novo vodstvo čekalo je do 78. minute. Domaćin je dobio penal, a siguran je izvođač bio Miran Horvat. Ipak, već četiri minute kasnije kazneni udarac i na drugoj strani kojim Hajduk dolazi do boda. Pogodio je Michele Šego.