Herbert i Mahut dominantno do pobjede protiv Kubota i Mela

Petar Jenjić • srijeda, 14.11.2018.

Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut nisu imali prevelikih problema protiv Lukasza Kubota i Marcela Mela koje su porazili u dva seta...

Drugi meč dana turnira parova na završnom Mastersu odigran je između protivnika koji su tražili prvu pobjedu. Kao pobjednici su iz meča izašli Francuzi Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut koji su u dva seta bili bolji od Lukasza Kubota i Marcela Mela.

Francuska je kombinacija tako je nakon poraza od Maracha i Pavića ostala u igri za prolazak u polufinale. Večeras je slavila sa 6:2, 6:4 nakon sat i 11 minuta igre.

Nijednu break loptu nije dopustila francuska kombinacija tijekom meča. Dva breaka napravili su Herbert i Mahut u prvom setu, dok su u drugom bili nešto manje uvjerljivi. Na početku seta oduzeli su servis protivnicima i prednost sačuvali do kraja.