Osijek upisao pobjedu u prijateljskom susretu protiv mađarskog drugoligaša

Mihaela Bradovski • petak, 16.11.2018.

U reprezentativnoj stanci nogometaši Osijeka odigrali su prijateljsku utakmicu protiv mađarskog drugoligaša Zalaegerszega i svladali ga s glatkih 3:0...

Osječani su iskoristili reprezentativnu stanku za odigravanje prijateljske utakmice protiv drugoplasirane momčadi mađarske druge lige, Zalaegerszega, koji je svladan u Grabovcu s 3:0.

Zoran Zekić pružio je priliku svim raspoloživim igračima, a zaigrao je i Ezekiel Henty kojeg Zekić s nestrpljenjem očekuje nakon što je imao problema s ozljedama.

Upravo Henty doveo je Osijek u vodstvo u posljednjim trenucima prvog poluvremena kada je dobro pucao s ruba kaznenog prostora i pogodio donji kut.

U drugom dijelu bilo je dosta izmjena, a Osječani su došli do nova dva pogotka. Prvo je u 64. minuti Mirko Marić nakon ubačaja Stavitskog povisio na 2:0, a desetak minuta kasnije Gabrijel Boban postavio je konačnih 3:0.

Osječani nastavljaju pripreme za nastavak sezone, a prvu sljedeću utakmicu igraju protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj u sklopu 12. kola HT Prve lige.