Branimir Korać • nedjelja, 09.12.2018.

U 19. kolu slovenskog prvenstva Domžale su ugostile Krško i upisale pobjedu 2:1. Dugo su domaćini lomili otpor Krškog, a napokon su ga slomili u 72. minuti preko Darija Melnjaka...

Senijad Ibričić već neko vrijeme gradi karijeru u Sloveniji i igra prilično dobro. Jedan je od ključnih igrača Domžala koje je predvodio do nove pobjede u slovenskom prvenstvu. Ona je upisana protiv Krškog s 2:1 čime su Domžale ponovno došle do trećeg mjesta.

Dugo su domaćini lomili otpor fenjeraša i napokon su ga slomili u 72. minuti kada je Ibričić ubacio, a Dario Melnjak poslao loptu u mrežu.

U 80. minuti Amedej Vetrih povisio je na 2:0 i tu je postalo jasno tko će slaviti. Pet minuta prije kraja Dalibor Volas je smanjio zaostatak, ali više od toga Krško nije moglo.

Melnjak je odigrao cijelu utakmicu dok je Tonči Mujan ušao u 60. minuti umjesto Shamara Nicholsona. Kod gostiju cijelu utakmicu odradili su Ante Kordić, Danijel Štefulj i Dario Tomić, a Ante Vukušić izašao je u 86. minuti.