Inter uz tri asistencije Perišića pregazio Benevento za ulazak u četvrtfinale Kupa

Mihaela Bradovski • nedjelja, 13.01.2019.

U osmini finala Coppa Italije Inter je ugostio Benevento i ubilježio vrlo visoku pobjedu 6:2. Vrlo dobar bio je Ivan Perišić koji je ubilježio tri asistencije...

Inter nije imao nikakvih problema protiv momčadi iz Serie B, Beneventa, svladao ga je s vrlo visokih 6:2 i izborio prolaz u četvrtfinale Kupa. Očekivan rasplet na San Siru, Inter je samo potvrdio koliko je kvalitetnija momčad.

U prvih 11 odmah su bila sva trojica Hrvata, Vrsaljko je na kraju odradio svih 90 minuta, Perišić je bio na terenu do 67. minute, a Brozović 15 minuta duže.

Domaćin je u prvom poluvremenu otklonio dvojbe oko pobjednika. U prvih sedam minuta Icardi i Candreva odveli su Inter do 2:0 da bi Dalbert u završnici prvog dijela povisio na 3:0 na dodavanje Perišića.

Perišić je upisao još dvije asistencije do sredine drugog poluvremena, a hat-trick ključnih dodavanja zaključio je u 66. minuti, neposredno izlaska s terena. Oba puta proigrao je Lautara Martineza dok je točku na i u 95. minuti drugim golom stavio Candreva.

Pogotke za Benevento postigli su Insigne i Bandinelli.