Prva pobjeda na pripremama, Rijeka svladala švicarskog drugoligaša

Petar Jenjić • četvrtak, 17.01.2019.

Nogometaši Rijeke upisali su pobjedu u pripremnoj utakmici protiv švicarskog Servettea na pripremama u Portugalu. Momčad Igora Bišćana slavila je s 3:1...

U portugalskoj Albufeiri drugu je utakmicu odigrala Rijeka koja je stigla do prve pobjede. U utakmici protiv švicarskog drugoligaša Servettea momčad Igora Bišćana slavila je rezultatom 3:1.

Riječani su poveli nakon 26 minuta igre kada je nad Puljićem skrivljen prekršaj u kaznenom prostoru, a sudac dosudio najstrožu kaznu. Siguran je izvođač bio Heber.

Pokušavali su Švicarci doći do izjednačenja, no kazna je stigla na drugoj strani. Protivnički vratar istrčao je na tridesetak metara od vlastitog gola što je iskoristio Zoran Kvržić koji je lobom zabio za 2:0.

Konačan rezultat Rijeka je postavila u 80. minuti kada se u strijelce upisao Luka Capan. Do kraja susreta Servette je uspio ublažiti poraz, strijelac je u prvoj minuti sudačke nadoknade bio Alex Schalk.