Zimski sportovi

Mikaela Shiffrin do nove pobjede, Amerikanka slavila u Cortini d'Ampezzo

Petar Jenjić • nedjelja, 20.01.2019.

Mikaela Shiffrin pobjednica je Super G-ja voženog u Cortini d'Ampezzo, američka skijašica slavila je ispred Tine Weirather i Tamare Tippler...

U talijanskoj Cortini d'Ampezzo do nove je pobjede stigla Mikaela Shiffrin koja je slavila u utrci Super G-ja. Američka skijašica sa starta je krenula kao 17. i u cilj stigla s vremenom 1:22.48.

Stazu koju je postavio jedan od njenih trenera zaključila je sa 16 stotinki prednosti ispred Tine Weirather. Skijašica iz Lihtenštajna u konačnici je ostala na drugom mjestu, dok je treće osvojila Tamara Tippler.

Dodajmo i to kako je Lindsey Vonn dobro odvozila veći dio staze, bila je u vremenu koje joj donosi postolje, no izletjela je pretkraj utrke.