Dinamo u dvije minute slomio Iasi, prvi pogodak Komnena Andrića

Petar Jenjić • utorak, 22.01.2019.

Dinamo je stigao do pobjede u prijateljskoj utakmici protiv Politehnice Iasi rezultatom 2:0, a posebno vrijedi izdvojiti pogodak novopridošlog Komnena Andrića...

Nogometaši Dinama nastavljaju s nastupima na pripremama u Beleku, a danas su odigrali utakmicu protiv rumunjske Politehnice Iasi koju su svladali s 2:0.

Tijekom prvog poluvremena zagrebačka je momčad imala nekoliko dobrih situacija, no rezultat se nije mijenjao. Vrijedi izdvojiti dva udarca glavom Marka Leškovića u prvih deset minuta utakmice, zatim dva pokušaja Izet Hajrovića koja je obranio protivnički vratar, kao i jedan udarac Mislava Oršića.

Rezultat se nije promijenio sve do 74. minute kada je Šitum s lijeve strane proigrao Danija Olma koji dovodi Dinamo u vodstvo.

Tek što je lopta krenula s centra zagrebačka je momčad postigla još jedan pogodak. Olmo se ovoga puta našao u ulozi asistenta, a svoj je prvi pogodak u dresu Dinama postigao novi igrač Komnen Andrić.

Dinamo je igrao u sastavu: Zagorac - Moharrami (od 73. Matel), Dilaver, Lešković, Leovac - Gjira (od 73. Franjić) - Hajrović (od 61. Ćuže), Gojak, Olmo, Oršić (od 73. Šitum) - Petković (od 73. Andrić)