Liga prvaka, skupina B, 14. kolo, 27.02.2019, 19:00 h
Flensburg
Flensburg 29:29 Nantes
Nantes

Hampus Wanne golom iz sedmerca na isteku vremena osigurao Flensburgu treće mjesto

Mihaela Bradovski • srijeda, 27.02.2019.

Susretom između Flensburga i Nantesa započelo je posljednje kolo grupne faze Lige prvaka rukometaša. Susret je okončan remijem 29:29 čime je Flensburg osigurao treće, a Nantes četvrto mjesto u skupini...

U skupini B neke stvari su jasne. PSG ide izravno u četvrtfinale Lige prvaka, Szeged u osminu ide s drugog mjesta, Flensburg s trećeg, Nantes s četvrtog i ostaje za vidjeti jedino tko će završiti na petom, a tko na šestom mjestu između Motora i Zagreba.

Flensburg je osigurao treće mjesto remijem na svom parketu protiv Nantesa, bio je to izravan dvoboj za treće mjesto, a na kraju je okončan neodlučeno zahvaljujući golu Hampusa Wannea na isteku vremena.

Nantes je imao priliku odvesti susret na svoju stranu, vodio je šest i pol minuta prije kraja s 27:24, ali prokockao je tu prednost, domaćin je ekspresno napravio seriju 3:0 i vratio se u susret.

Na ulasku u zadnju minutu Olivier Nyokas vratio je vodstvo na stranu Nantesa, no na isteku vremena Wanne poravnava iz sedmerca. Nešto što smo vidjeli i u dvoboju protiv Celja gdje je Wanne također zabio na isteku vremena, ali tada za pobjedu.

S po pet golova kod Flensburga najbolji su bili Wanne i Magnus Rod, a kod Nantesa isti broj pogodaka postigao je Valero Rivera.