Brazilcima samo remi s Panamom unatoč silnoj dominaciji

Branimir Korać • nedjelja, 24.03.2019.

Brazil je u Portu igrao prijateljsku utakmicu s Panamom i morao se zadovoljiti remijem 1:1. Iako su bili puno bolji i dominantniji, nisu mogli do pobjede...

Brazil i Panama u Portu su odigrali prijateljsku utakmicu koja je protekla u potpunoj dominaciji peterostrukih svjetskih prvaka. Panama se rijetko uopće "sastavila" s loptom, ali tu ogromnu dominaciju Brazilci nisu okrunili pobjedom.

Poveli su u 32. minuti golom Lucasa Paquete, ali samo četiri minute kasnije Panama je stigla do poravnanja preko Adolfa Machada.

U drugom dijelu uslijedio je još jači pritisak Brazila, dva puta tresla se greda nakon pokušaja Richarlisona i Casemira, ali rezultat se nije mijenjao.