Krasna Rebićeva asistencija u glatkoj pobjedi Eintrachta, Schalke napokon slavio

Mihaela Bradovski • nedjelja, 31.03.2019.

U posljednja dva susreta 27. kola njemačkog prvenstva iznenađenja nije bilo. Eintracht kod kuće protiv Stuttgarta i Schalke u gostima kod Hannovera nisu kiksali...

Nakon serije poraza zbog koje je uručen i otkaz treneru Tedescu, Schalke je napokon slavio. U gostima kod posljednjeplasiranog Schalkea slavio je s 1:0 iako je domaćin bio bolji protivnik većim dijelom susreta.

Pobjednički pogodak pao je u prvom dijelu, u 39. minuti Suat Serdar pogodio je mrežu Michaela Essera i doveo goste do vodstva koje su držali do kraja susreta.

Pobjednički niz nastavio je Eintracht koji je u Frankfurtu s 3:0 bio bolji od Stuttgarta koji nije zaslužio baš tako visok poraz. Ante Rebić odradio je 85 minuta i to vrlo dobro te je bio među najboljim pojedincima domaćina.

Eintracht je poveo u završnici prvog poluvremena pogotkom Filipa Kostića, a u nastavku susreta postigao je još dva pogotka.

U 64. minuti fantastično je reagirao Rebić koji je odličnom dubinskom loptom pronašao utrčalog Kostića, a on nije imao težak posao i rutinski je zabio za 2:0.

Pet minuta prije kraja susreta Luka Jović postavio je konačnih 3:0 , a neposredno nakon toga Rebić je napustio travnjak te ga je zamijenio Paciencia.