Benzema izvukao šareni Real Madrid protiv raspoloženog fenjeraša

Branimir Korać • nedjelja, 31.03.2019.

Zinedine Zidane pošteno je izmiješao Realovu postavu i skoro zažalio. Protiv Huesce su se Madriđani mučili, na kraju su ipak izvukli pobjedu 3:2 uz kasni gol Karima Benzeme...

Real Madrid ipak je izvukao pobjedu protiv Huesce, momčadi koja je na dnu ljestvice, ali koja je stvorila dosta problema Realu, zabila dva gola, imala prilika, bila nadomak boda, ali ipak izgubila.

Zinedine Zidane stavio je na vrata sina Lucu koji je upisao debi, nisu igrali niti Luka Modrić, Toni Kroos, Casemiro, ozlijeđeni su Dani Carvajal, Thibaut Courtois i Vinicius i takva šarena postava imala je dosta problema.

Da neće ići jednostavno, postalo je jasno vrlo brzo. već u trećoj minuti Avila je ubacio, a Cucho udarcem iz prve svladao Zidanea.

Real je krenuo po poravnanje i sredinom prvog dijela Isco je iz blizine zabio za poravnanje na dodavanje mladog Diaza.

U drugom dijelu Real je uspio doći do preokreta pogotkom Danija Ceballosa, ali nije dugo trajalo to vodstvo. 12 minuta kasnije Etxeita poravnava na 2:2 i stavlja Real u nove probleme.

I kada se činilo da će susret završiti remijem i Real prosuti bodove, Karim Benzema je u 89. minuti ipak zabio nakon što se ispromašivao u ovom susretu, te je osigurao svojoj momčadi pobjedu. Hrabra Huesca zaslužila je barem bod, ali Real je ipak imao bolje prilike.