Damir Kreilach vratio se nakon suspenzije i odmah zabio u pobjedi Real Salt Lakea

Mihaela Bradovski • nedjelja, 14.04.2019.

Damir Kreilach pomogao je Real Salt Lakeu da dođe do pobjede u dvoboju protiv Orlando Cityja. Njegova momčad slavila je 2:1, a Kreilach je zabio drugi pogodak...

Nakon odrađene jedne utakmice suspenzije, Damir Kreilach vratio se u početnu postavu Real Salt Lakea i odmah zabio pogodak. Njegova momčad slavila je 2:1 protiv Orlando Cityja i tako prekinula niz od četiri uzastopna poraza.

Za Real Salt Lake ovo je tek druga pobjeda ove sezone, a Kreilach je zabio svoj drugi pogodak.

Domaćin je stigao do vodstva u 17. minuti golom Sama Johnsona nakon očajne reakcije gostujuće obrane koja je doslovno poklonila Johnsonu loptu u 16 metara.

Kreilach je bio strijelac u 55. minuti kada je sjajno dovršio kontranapad domaćina i s nekih 13-14 metara povratnu loptu spremio u mrežu.

Gosti su se trgnuli ulaskom Nanija koji je ujedno bio i strijelac pogotka za konačnih 2:1 kada je iz slobodnog udarca u 81. minuti prevario domaćeg vratara Rimanda.