Vrijednosnice Osijek rutinski slavile protiv neraspoloženog Alkara

Jan Šneler • nedjelja, 14.04.2019.

Bez većih problema, košarkaši Vrijednosnica Osijek slavili su u 21. kolu HT Premijer lige protiv sinjskog Alkara...

U 21. kolu košarkaške HT Premijer lige, Vrijednosnice Osijek slavile su protiv Alkara. Nije ovo rezultat koji je iznenadio bilo koga te je Alkar upisao četvrti uzastopni poraz.

U prvoj četvrtini gosti su bili konkurentni domaćima te je Osijek vodio sa svega četiri poena razlike. Ipak, već u nastavku su domaći pokazali koliko su nadmoćniji. Nikakvih rješenja gosti nisu imali na prilično dobru ofenzivnu igru Osijeka.

Već na odmoru bilo je 11 koševa prednosti, a u trećoj četvrtini domaći su u potpunosti slomili goste. Na ulazu u posljednju dionicu Osijek je vodio s 26 poena viška, a na kraju su susret zaključili s okruglih 30 koševa razlike (121:91).

Najbolji je kod domaćih bio Mario Ihring s 33 koševa i 12 asistencija, dok je kod gostiju Hrvoje Vučić postigao 24 poena.