Bolovi u leđima zaustavili Ćorića, Borna predao četvrtfinalni meč

Mihaela Bradovski • petak, 21.06.2019.

Borna Ćorić neće obraniti naslov pobjednika turnira u Halleu. U četvrtfinalu ga je zaustavio Pierre-Hugues Herbert ili preciznije rečeno bol u predjelu leđa...

Loše vijesti za Bornu Ćorića. Meč četvrtfinala Hallea protiv Pierre-Huguesa Herberta morao je predati nakon prvog seta zbog bolova u leđima.

U Halleu je branio naslov osvojen prošle godine finalnom pobjedom protiv Rogera Federera, a ovaj put leša su ga zaustavila u pohodu na titulu.

Borna je već u prošlom kolu imao problema s leđima, pokušao je protiv Herberta, ali nije bilo smisla mučiti se i pogoršati ozljedu uoči Wimbledona.

Izgubio je Borna prvi set sa 7:5, imao je sredinom seta 0:40 i veliku priliku za break, no nije je iskoristio te je u završnici seta izgubio servis i automatski i set.

Nakon toga došao je do mreže i čestita Herbertu na prolazu u polufinale.

Halle, četvrtfinale:
Pierre-Hugues Herbert (Francuska) - Borna Ćorić (Hrvatska, 4) 7:5 predaja Ćorića