Nikica Jelavić s dva gola doveo Guizhou do drugog mjesta

Mihaela Bradovski • subota, 29.06.2019.

Nikica Jelavić ove sezone nije se naigrao u dresu Guizhou Hengfenga, no nakon problema s ozljedom spojio je tri utakmice i u trećoj postigao ključne golove...

Guizhou Hengfeng upisao je pobjedu protiv Beijing Baxyja s 2:0 i s ta tri boda preskočio je Shijiazhuang i došao do drugog mjesta na ljestvice kineske druge lige.

Guizhou je slavio zahvaljujući golovima Nikice Jelavića koji je prvo zabio u 17. minuti za vodstvo, a onda je u 68. minuti stavio točku na i golom za 2:0.

Beijing je od 58. minute igrao s igračem manje zbog isključenja Nie Taoa i u brojčanom hendikepu nije mogao vratiti se u susret.

Vodeći Qingdao Huanghai remizirao je u gostima kod Nantong Zhiyuna 1:1 čime je Guizhou ujedno smanjio zaostatak za liderom na četiri boda.