Hajduk u pripremnom susretu svladao Krilju Sovjetov iz Samare

Mihaela Bradovski • subota, 29.06.2019.

Hajduk je na pripremama u Sloveniji odigrao prvu utakmicu, protivnik je bio ruski prvoligaš Krilja Sovjetov iz Samare, a Hajduk je slavio s 2:1...

Nakon što je uoči odlaska na pripreme u Sloveniju Hajduk u Solinu svladao istoimenog domaćina, u Sloveniji je slavio s 2:1 protiv Krilje Sovjetov iz Samare.

Ruski prvoligaš vrlo rano je ušao u zaostatak od dva pogotka i nakon toga nije se uspio vratiti. U drugom dijelu Rusi su smanjili, ali više od toga nisu mogli.

Već u 14. minuti Hajduk je poveo kada je Ivan Delić na asistenciju Jaira zabio za 1:0 da bi već četiri minute kasnije ponovno Jairo asistirao, a Adam Gyurcso pogodio za 2:0.

Hajduk je dominirao susretom i Rusi su teško dolazili do prilika, ali su zato u 55. minuti iz pogreške Hajdukove obrane, preko Aleksandra Soboleva uspjeli smanjiti na konačnih 2:1.

Hajduk: Hajduk: Duka, Juranović, Ismajli (od 46. Mikulić), Svatok, Dellova, Nejašmić, Hamza, Jradi, Gyurcso, Delić, Jairo. (Još su igrali: Blažević, Bašić, Mikulić, Vušković, Lopez, Beširović, Kalik, Jurić, Sahiti, Šego, Špikić)