Manchester City projurio pokraj West Hama, zablistao Sterling

Petar Jenjić • srijeda, 17.07.2019.

Manchester City svladao je nakon preokreta West Ham s 4:1, uz dva pogotka Raheema Sterlinga, te izborio finale Azijskog kupa u Kini...

Na utakmici polufinala Azijskog kupa u Kini, nogometaši Manchester Cityja porazili su West Ham s 4:1 i izborili finale protiv Wolverhamptona koji je s 4:0 bio bolji od Newcastlea.

Utakmica je bolje krenula za Čekićare koji su stigli u vodstvo u 26. minuti kada je Mark Noble bio precizan iz penala. Međutim, već sedam minuta kasnije, David Silva je poravnao rezultat nakon krasnog ubacivanja Adriana Bernabe.

Potpuni preokret stigao je u 36. minuti kada je engleskog prvaka u vodstvo iz penala doveo Lukas Nmecha. I onda je u nastavku susreta zablistao Raheem Sterling koji je postigao dva gola za potvrdu pobjede.

Prvi put pogodio je u 59. minuti nakon što ga je Leroy Sane uposlio lijepim dodavanjem, a ovaj se sam sjurio prema kaznenom prostoru. Drugi gol stigao je u 72. na proigravanje Kevina De Bruynea.