Borna Ćorić bez četvrtfinala, talijanski kvalifikant svladao ga u tri seta

Mihaela Bradovski • četvrtak, 18.07.2019.

Borna Ćorić upisao je poraz u drugom kolu turnira u Umagu. Talijan Salvatore Caruso svladao ga je u tri seta nakon sat i 45 minuta igre...

Loše vijesti iz Umaga gdje su ispala obojica hrvatskih predstavnika. U ranijem programu Nino Serdarušić izgubio je od Facunda Bagnisa, a onda je u večernjem dijelu i Borna Ćorić izgubio od Salvatorea Carusa.

Umag je ostao nakon prvog nositelja Fabija Fogninija i bez drugopostavljenog Borne Ćorića, otpao je i posljednji hrvatski predstavnik.

Ćorić je protiv Carusa izgubio prvi set sa 6:2 da bi nakon toga uzvratio u drugom koji je dobio sa 6:3. Činilo se da to znači i Bornino buđenje, ali upravo suprotno. Treći set bio je skroman i Caruso ga je dobio sa 6:1.

Na kraju se pokazalo kako Borna ipak nije došao u Umag u pravoj formi, ozljeda iz Hallea dosta ga je unazadila i u Umagu van forme i van ritma nije došao niti do pobjede.