Prvijenac Marka Pervana za gostujući bod Boteva

Branimir Korać • nedjelja, 04.08.2019.

U četvrtom kolu bugarskog prvenstva Botev je gostovao u Velikom Tarnovom kod Etara i odnio bode remijem 2:2, a jedan od pogodaka postigao je i Marko Pervan...

Bugari ovog vikenda imaju na rasporedu susrete četvrtog kola, a dojučerašnji član Osijeka Marko Pervan stigao je do svog prvog pogotka u dresu Boteva iz Plovdiva.

Botev je gostovao u Velikom Tarnovom kod Etara i odigrao 2:2, a Pervan je bio strijelac u 44. minuti susreta kada je doveo Botev u vodstvo 2:1.

Gosti su poveli golom Todora Nedeleva već u četvrtoj minuti, ali domaćin se vratio i poravnao u 38. minuti pogotkom Aleksandra Dyulgerova.

Neposredno prije odmora Pervan je vratio prednost na stranu gostiju da bi u 52. minuti Daniel Mladenov postavio konačnih 2:2.

Gosti mogu biti zadovoljni bodom jer nisu bili bolji protivnik, a domaćinu je ovo, zanimljivo, četvrti remi u isto toliko kola. Pervan je odigrao cijelu utakmicu.