Jović i Bagarić odveli Široki Brijeg do prve prvenstvene pobjede

Mihaela Bradovski • nedjelja, 04.08.2019.

U trećem kolu Premijer lige BiH Široki Brijeg upisao je pobjedu protiv Radnika iz Bijeljine 3:0 i tako prvi put ove sezone uzeo sva tri boda...

Domaći poraz protiv Čelika pa gostujući remi protiv Slobode i sada domaća pobjeda protiv Radnika iz Bijeljine. Sudeći po rezultatima, Široki Brijeg polako raste, a ova tri boda podižu ga u gornju polovicu na ljestvici.

Radnik ostaje u donjem domu, ovo mu je drugi poraz nakon što ga je svladala i Sloboda, a na kontu ima jednu pobjedu i to protiv Tuzla Cityja.

Široki je već u prvih pola sata došao do lijepe prednosti. Mrežu gostiju načeo je Toni Jović golom u devetoj minuti da bi Dino Ćorić krasnim pogotkom povisio na 2:0 u 30.

Gosti su imali dodatno otežan posao od 12. minute nakon što je Miloš Simonović zaradio isključenje.

U drugom dijelu Široki je rutinski održavao prednost i u 86. minuti golom Dražena Bagarića došao je do konačnih 3:0.

U najzanimljivijem susretu kola u Sarajevu je Željezničar ugostio Zrinjski iz Mostara i upisao pobjedu 1:0 golom Sulejmana Krpića.