Ostali sportovi

Hrvatske odbojkašice poražene od Srbije u drugom kolu Gloria Cupa

Branimir Korać • petak, 16.08.2019.

Hrvatska ženska odbojkaška reprezentacija upisala je i drugi poraz na Gloria Cupu u Tursku. Još jednom je odigrala dobar meč, ali protivnik je bio prejak...

Hrvatske odbojkašice pripremaju se za nastup na Europskom prvenstvu u druptvu elitnih reprezentacija na Gloria Cupu u Antalyji.

Nakon poraza od domaćina Turske u prvom kolu s 3:1, istim rezultatom Hrvatska je poražena i u drugom kolu od vrlo jake Srbije. Još jednom je Hrvatska odigrala ravnopravan meč, mogla ga je odvesti i u peti set, ali pad koncentracije bacio ju je u poraz.

Hrvatice su uzele treći set s uvjerljivih 25:17 i tu vrlo dobru igru prebacile su u četvrti set, ali tamo nisu uspjele zadržati prednost koju su imale do same završnice i Srbija serijom poena radi preokret.

Preostao je još jedan dvoboj za hrvatske reprezentativke i to u trećem kolu protiv Italije koja je u prvom kolu poražena od Srbije s glatkih 3:0.