Ante Pavić glatko poražen u prvom kolu Challengera u L'Aquili

Branimir Korać • utorak, 20.08.2019.

Ante Pavić kratko se zadržao u turniru u L'Aquili. Prvi protivnik bio mu je Guilherme Clezar, Brazilac koji je glatko slavio u dva seta...

Svega sat vremena trebalo je Guilhermeu Clezaru da odradi posao protiv Ante Pavića. Hrvatski tenisač nije imao nikakve šanse, odigrao je dosta skromno i brzo se oprostio od turnira.

Pavić je uskočio u posljednji trenutak kao alternativa u glavni ždrijeb i pokazao se kao dobar izbor za Clezara jer nije bio u pravom ritmu.

Prvi set otišao je na stranu Brazilca za 32 minute igre, a za njegovo osvajanje bio mu je dovoljan jedan break i to sredinom seta nakon čega je propustio još jednu priliku za dvostrukim breakom.

U drugom setu Pavić je izdržao do 2:2 nakon čega je izgubio četiri gema zaredom i upisao poraz 6:3, 6:2.