Talijanski prvoligaš u drugom poluvremenu slomio otpor Škrljeva

Petar Jenjić • petak, 23.08.2019.

Košarkaši Škrljeva upisali su poraz 86:67 u prijateljskoj utakmici protiv Trsta. Talijanski prvoligaš do pobjede je stigao zahvaljujući jako dobro odigranom drugom poluvremenu...

Prvu pripremnu utakmicu odigrali su košarkaši Škrljeva koji su za protivnika imali Trst. Za talijanskog prvoligaša nastupa i Hrvoje Perić.

Prva utakmica stigla je samo tri dana nakon početka priprema pa je i razumljiviji nešto veći poraz. Nakon prvog poluvremena Talijani su vodili samo dva razlike (43:31), no u nastavku ubacuju u brzinu više te dolaze do uvjerljivije pobjede.

U konačnici je Trst slavio s 86:67, a do pobjede ga je predvodio Arturs Strautinš s 18 poena, dok je Daniele Cavaliero dodao 14 koševa.

Najbolji je u redovima Škrljeva bio Josip Barnjak s 15 koševa, dok je Antonio Boban susret zaključio s 13 poena.