Novi remi za Sesvećane, Međimurje neporaženo napušta Siget

Mihaela Bradovski • petak, 23.08.2019.

Odigrana su prva dva susreta drugog kola Druge HNL, a u njima su viđeni remiji. Sesvete nije uspjelo kod kuće svladatiSolin kao niti Hrvatski dragovoljac Međimurje...

Solinjani su stigli do velikog boda na gostovanju kod jednog od kandidata za najviši rang, Sesveta. Sesvećani nikako ne mogu biti zadovoljni ulaskom u sezonu, u prvom kolu nisu uspjeli svladati na svom travnjaku Cibaliju, a niti sada Solin.

Kao i s Vinkovčanima, Sesvećani su rano ušli u zaostatak, ali su se uspjeli vratiti, no ne i preokrenuti rezultat. Antonio Repić doveo je goste u vodstvo već u trećoj minuti, a Sesvete su do poravnanja došle u 43. minuti golom Lazara Vujanića s 11 metara. Inače, u sudačkoj nadoknadi domaćin je ostao s igračem manje zbog dva ekspresna žuta kartona Nasiruu Mori.

Remi je viđen i u Sigetu gdje je Hrvatski dragovoljac ugostio Međimurje. Dragovoljci su prvi došli do gola, Međimurje okrenulo rezultat da bi Dragovoljac nakon toga ipak stigao do boda.

I ovdje je pogodak pao vrlo rano, već u drugoj minuti Domagoj Babin doveo je Hrvatski dragovoljac u vodstvo, ali Međimurje golovima Ivana Novoselca i Stjepana Šimičića do odlaska na odmor stigao je do preokreta. U drugom dijelu, u 56. minuti, Vinko Petković poravnao je na 2:2.