Bradarićev Lille ponovno poražen, Monaco i dalje ne zna za pobjedu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 01.09.2019.

Odigrana su tri susreta četvrtog kola Ligue 1, a nakon četvrtog kola nema nijedne neporažene momčadi. Isto tako Monaco je upisao drugi remi te je još uvijek bez pobjede...

Bradarićev Lille upisao je i drugi poraz na gostovanjima ove sezone. Ovaj put gostovao je kod Reimsa i izgubio 2:0. U dva gostujuća nastupa ove sezone Lille još nije postigao niti pogodak.

Kod Reimsa je već u 52. minuti ostao s igračem manje nakon drugog žutog kartona Yusufa Yazicija, a 20 minuta kasnije domaćin je stigao do vodstva. Nakon ispravno dosuđenog kaznenog udarca, Moussa Doumbia doveo je Reims u vodstvo.

U samoj završnici Reims je povećao prednost, Remi Oudin zabio je za konačnih 2:0. Mogao je Lille u sudačkoj nadoknadi barem smanjiti zaostatak, dosuđen je kazneni udarac, ali Jonathan Bamba nije ga realizirao, odlično ga je obranio Predrag Rajković. Domagoj Bradarić kod gostiju je odradio cijelu utakmicu.

Nema više neporaženih. Rennes je do ovog kola bio na vrhu ljestvice sa stopostotnim omjerom, ali na njegovom stadionu zaustavila ga je Nice koja je slavila s 2:1.

Gosti su poveli u 25. minuti sretnim golom nakon što vratar gostiju Walter Benitez nije najbolje reagirao i lopta mu je pobjegla u gol.

U drugom poluvremenu Nice ipak dolazi do preokreta. Započeo ga je Wylan Cyprien golom iz kaznenog udarca za 1:1, a pobjedu gostima donio je u 91. minuti Racine Coly.

Za pobjedu i dalje ne zna Monaco, ali može smatrati pozitivnom činjenicu da je barem izvukao bod s gostovanja u Strasbourgu. Ponovno je obrana gostiju bila dosta loša i potvrdila je status najpropusnije u ligi.

Ovdje je Monaco dva puta vodio golovima Islama Slimanija, ali Strasbourg se oba puta vratio u susret. Prvo je Kenny Lala izjednačio na 1:1, a zatim Adrien Thomasson na 2:2.