Motor Zaporožje 32:31 Vardar Skoplje
Vardar Skoplje

Ivan Čupić promašio sedmerac za bod Vardara u Zaporožju

Mihaela Bradovski • subota, 07.09.2019.

Vardar je upisao prvi poraz u sezoni na gostovanju u Zaporožju kod Motora. Ukrajinci su slavili 32:31, a sedmerac za Vardar na isteku vremena promašio je Ivan Čupić...

U dvoboju klubova koji će nastupati u Ligi prvaka, Vardar je poražen u Zaporožju protiv Motora 32:31. U susretu drugog kola SEHA lige Vardar je imao priliku barem ostati neporažen, ali nije je iskoristio i upisao je poraz.

Može se reći i zaslužena pobjeda Motora koji je bio u prednosti najvećim dijelom susreta, Vardar niti jednom u svih 60 minuta nije bio u vodstvu, a Motor je u drugom poluvremenu imao i četiri gola prednosti.

U završnici susreta igralo se gol na gol otkako je Vardar preko Krištopansa i Dibirova došao do poravnanja na 30:30. Prvo je Vujović zabio za 31:30, Krištopans je uzvratio, a konačnih 32:31 postavio je Puhouski u zadnjoj minuti.

Na isteku vremena dosuđen je sedmerac za Vardar, odgovornost je preuzeo Ivan Čupić, pucao je od poda, ali lopta je otišla preko gola.

Šest golova kod Motora postigao je Puhouski, a pet je dodao Stefan Vujović. Kod Vardara Arturs Kugis upisao je 13 obrana, šest golova zabio je Dibirov, po pet Krištopans i Pavel Atman dok je Čupić dodao četiri pogotka.