Visoke pobjede Dugopolja i Solina, Orijent zaustavio Šibenčane

Branimir Korać • nedjelja, 15.09.2019.

Odigrana su još četiri susreta četvrtog kola Druge HNL, a najuvjerljiviji bili su Dugopolje i Solin, momčadi s gradske perijeve...

Dugopolje je puno lakše od očekivanja stiglo do pobjede protiv Cibalije. U Vinkovcima je pitanje pobjednika riješeno već u prvih pola sata, domaćin se našao u ogromnom zaostatku i nije bilo dvojbe tko će slaviti.

Već u 18. minuti Ante Kordić je doveo goste u vodstvo da bi niti deset minuta kasnije Dominik Dogan autogolom povisio na 2:0. Točku na i stavio je u 32. minuti Ivan Bosančić.

Dubrava je u Kranjčevićevoj ugostila drugu momčad Hajduka i remizirala 1:1. Dubrava je vodila od 36. minute golom Tina Andrea Tolića, no Hajduk je u 45. minuti preko Dina Skorupa.

Orijent je na Krimeji iznenadio vodeći Šibenik i svladao ga je s 1:0. Šibenčani su podbacili i upisali poraz, a tri boda domaćinu donio je Miroslav Iličić pogotkom u 24. minuti.

Međimurje nije krenulo prema očekivanjima, a novi trener krenuo je porazom. U gostima u Solinu izgubio je 3:0. Antonio Repić, Duje Ninčević i Antonio Kaćunko bili su strijelci za domaćina koji tako nastavlja s odličnim ulaskom u sezonu.