Ante Puljić donio Dinamu pobjedu protiv fenjeraša

Branimir Korać • subota, 28.09.2019.

Bivši igrač Zadra, Lokomotive i Dinama, Ante Puljić, donio je pobjedu bukureštanskom Dinamu u ligaškom debiju protiv posljednjeplasiranog Volunarija...

Rumunji ovog vikenda igraju susrete 11. kola, a u akciji je bio i bukureštanski Dinamo koji je otvorio kolo pobjedom protiv posljednjeplasiranog Voluntarija.

Dinamo je slavio 2:1, a pobjedu mu je osigurao hrvatski branič Ante Puljić koji je postigao pogodak za konačnih 2:1 u 78. minuti. Nistor je ubacio iz prekida, a Puljić je pobjegao čuvaru, iskoristio neoprezno istrčavanje vratara i glavom poslao loptu u mrežu.

Domaćin je poveo u 51. minuti golom Montinija, a gosti su brzo dobili priliku za povratak, međutim Capatana nije iskoristio kazneni udarac.

Na ulasku u zadnjih 20 minuta Dinamo je ostao i s igračem manje zbog isključenja Sorescua i samo četiri minute kasnije Balaur poravnava.

Činilo se da bi Voluntari napokon mogao prekinuti niz od šest uzastopnih poraza, ali Puljić je ipak donio pobjedu domaćinu.

Puljić je odigrao cijelu utakmicu dok je Filip Mrzljak izašao u 70. minuti.