Čehinja u dva seta nadigrala Janu Fett u Moskvi

Petar Jenjić • nedjelja, 13.10.2019.

Jana Fett nije se uspjela plasirati u posljednje kolo kvalifikacija WTA turnira koji se igra u Moskvi...

Bez pobjede i ulaska u posljednje kolo kvalifikacija ostala je Jana Fett od koje je bolja bila šesta nositeljica Jana Martincova.

Češka tenisačica slavila je s dva puta po 6:2 nakon sat i šest minuta provedenih na terenu. Bio je ovo njihov treći međusobni dvoboj i prva pobjeda Martincove.

Fett je meč otvorila breakom, no to je bilo sve. Do kraja seta ne uspijeva dobiti nijedan gem, a većeg uspjeha nije bilo ni u drugom setu.

Hrvatska predstavnica nijednom nije uspjela zadržati servis, a dva puta ga je uspjela oduzeti. Bilo je to dovoljno za poraz.