Zamet 23:18 Poreč
Poreč

Zamet u završnici slomio otpor Poreča i upisao pobjedu

Petar Jenjić • utorak, 15.10.2019.

Do druge prvenstvene pobjede stigli su rukometaši Zameta koji su na domaćem terenu bili bolji od Poreča sa 23:18...

Danas je odigrana i posljednja utakmica četvrtog kola hrvatskog prvenstva kod rukometaša, a do pobjede je stigao Zamet koji je na domaćem terenu slavio protiv Poreča s 23:18.

Riječkoj momčadi ovo je druga pobjeda u sezoni uz koju imaju i dva poraza, dok su gosti sada na omjeru 1-3.

Domaćin je poveo sa 6:2 u 15. minuti, no gosti sustižu zaostatak i dolaze čak do prednosti (9:8), no na poluvrijeme s predošću odlazi ipak Zamet (11:9).

Još je u 53. minuti rezultat bio 17:7, no tada domaća momčad radi seriju od 4:0 te tako lomi susret u svoju korist.

Najbolji je kod domaćina bio Matija Starčević s devet golova, dok je Nikola Njegovan dodao pet pogodaka.

Marin Sakić s pet golova predvodio je Poreč, dok je Filip Perić dodao četiri pogotka.