Orijent svladao Rudeš i samostalno izbio na drugo mjesto, Osijek II slavio u Vinkovcima

Petar Jenjić • subota, 19.10.2019.

Jučer i danas odigrane su po tri utakmice desetog kola. Važnu pobjedu u borbi za drugo mjesto upisao je Orijent protiv Rudeša, Dubrava je slavila na gostovanju kod Solina, dok je drugu pobjedu sezone upisao i Hrvatski dragovoljac protiv Hajduka II...

Novu vrijednu pobjedu upisao je Orijent koji je na domaćem terenu svladao Rudeš u izravnoj borbi za drugo mjesto. Sada ima bod više od prvih pratitelja, a šest manje od vodećeg Šibenika. Orijent je poveo autogolom Marka Radasa u osmoj minuti, dok je konačan rezultat šest minuta kasnije postavio Dominik Mulac.

Do pete pobjede sezone stigao je Osijek II koji je u slavonskom dvoboju bio bolji od Cibalije u Vinkovcima s 2:0. Oba su pogotka pala u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Aleksa Latković u 53. i Toni Kolega u 85. minuti.

Istim je rezultatom slavila i Dubrava na gostovanju kod Solina te tako upisala treću pobjedu sezone i preskočila današnjeg protivnika na ljestvici. Pogotke za pobjedu postigli su Marin Mudražija i Dragan Juranović s bijele točke.

Tri utakmice odigrane su jučer, a do pobjede je stigao Hrvatski dragovoljac koji je minimalno slavio protiv druge momčadi Hajduka. Pogodak vrijedan tri boda, a ukupno osam u sezoni, postigao je Vinko Petković u 50. minuti.

Iako je isključenjem Tea Hercega u 63. minuti igralo s igračem manje, Dugopolje je uspjelo doći do minimalne pobjede. Zabio je Jakov Bašić u 85. minuti.

Susret između Međimurja i Croatije iz Zmijavaca završio je bez pogodaka.