Ante Vukušić zabio dva nova gola, jedan dodao Bojan Knežević

Petar Jenjić • nedjelja, 20.10.2019.

Ante Vukušić postigao je dva gola, a Bojan Knežević jedan u pobjedi Olimpije Ljubljane protiv Rudara...

S jako dobrim nastupima u slovenskom prvenstvu nastavlja Ante Vukušić čija je Olimpija Ljubljana lakoćom stigla do pobjede protiv Rudara.

Na domaćem terenu slavila je s čak 6:0 te tako u 14. kolu upisala ukupno devetu pobjedu koja je dovoljna prvo mjesto s 30 bodova, pet više od Maribora i Aluminija koji imaju i utakmicu manje.

Bojan Knežević doveo je domaćina u vodstvo u 4. minuti te je tako u svom prvom nastupu postigao i svoj prvi pogodak. Nakon toga, od 13. do 22. minute dva je pogotka postigao Vukušić koji je sada na 11 golova u cijeloj sezoni. Nitko u ligi nije postigao više.

Eric Boakye do kraja poluvremena podebljao je vodstvo na 4:0, da bi u nastavku pobjedu potvrdili Stefan Savić i još jedan bivši HNL-ovac Endri Cekici.

U sastavu pobjednika Vukušić i Knežević igrali su do 62. minute. Kod gostiju Mislav Anđelković igrao je do 72. minute, a Josip Filipović do 79., dok su Borna Petrović i Josip Tomašević odigrali cijelu utakmicu.